Не дивлячись на те, що навчання в університеті підходить до періоду сесії, студентка 1 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Дутка Кристіна взяла участь у відбірковому турі загальноуніверситетського конкурсу “Університет має талант”. З поміж інших учасників, вона проявила неабиякий талант у виконанні пісні та справила на присутніх незабутнє враження.
Все це дозволило Кристіні впевнено вийти до фінального раунду конкурсу, який відбудеться у вересні 2019 року. Молодець! Так тримати!
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/Dutka-Kristina.jpg)
![pasha-krainii Pavlo Krainii CHNU](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/pasha-krainii.webp)
Павло Крайній
Заступник декана юридичного факультету