HRLAB

Лабораторія прав людини

юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Про ЛПЛ

Про роботу в Лабораторії прав людини, розкаже виконувач обов‘язків – Євген Власюк:

«Ми будуємо колектив друзів,кожен член лабораторії для мене в першу чергу друг,а вже потім колега. Це наш основний принцип-дружба,яка допомагає виконувати поставлені завдання. Робота в лабораторії ділить на формальну і неформальну частину.Формальна частина-це по суті і є та просвітницька діяльність,якою ми займаємось. Неформальна-найцікавіша, це те, заради чого варто до нас долучатись. Це зустрічі з практикуючими юристами, вебінари, тренінги, вечори фільмів, літературні вечори. Кожен учасник лабораторії може реалізувати свої ідеї в нашій команді.»

Про інформаційний відділ

Про інформаційний відділ: Єричук Христина

Ми працюємо в дружній атмосфері: допомагаємо, творимо і цінуємо один одного, постійно навчаємось та розвиваємось, допомагаємо поширювати про заходи та активно долучатись до них. Хочу сказати, що всі працюють разом над результатом. Ми творимо, щось особливе, спільними зусиллями разом із організаційним відділом. В ЛПЛ ти зможеш знайти друзів та дізнаватись про круті заходи першим!

Здебільшого ми працюємо над:

  • Розробкою інформаційних та промоційних матеріалів
  • Інформаційною підтримкою заходів
  • Аналізом та моніторингом ЗМІ
  • Веденням сторінки ЛПЛ
  • Навчаємось разом створювати якісний контент та креативити

Тому якщо ти:

  • хочеш творити цілу історію в одному пості чи сторіс
  • вивчати та передавати ці знання іншим текстом або тільки через одну картинку, можеш висловити всі думки та підійти до цього із творчістю

Долучайся до нас!

Про організаційний відділ

«Організаційний відділ Лабораторії прав людини займається надзвичайно важливим процесом. Безсумнівно, це організаційна діяльність. Першочергово, цей процес формується з усунень невизначеності, безладдя, плутанини та конфліктів серед нашого колективу. Наша діяльність безпосередньо пов’язана із такими складовими як узгодження, розподіл роботи, групування студентів та підпорядкування. Ми власне самостійно створюємо придатне середовище для нашої спільної діяльності, в наслідок організації спільних, цікавих, інформативних заходів: вебінари, спільно проведені лекції з запрошеними досвідченими спеціалістами-практиками у сфері права та літературні вечори.»

Чекаємо тебе в ЛПЛ! В ЛПЛ ти зможеш знайти друзів та дізнаватись про круті заходи першим!

Телефон

+380 66 369 9833

Instagram

@hrlab.chnu

Адреса

Мат.фак 55 каб.