Кафедра процесуального права

Кафедра процесуального права займається розробкою проблем процесуального права, судової влади та адвокатури.

Важливим напрямком в діяльності кафедри є участь у моніторингу застосування процесуального законодавства та аналіз судово-правової реформи в Україні.

Кафедра підтримує плідні творчі зв’язки з провідними юридичними навчальними закладами та науковими установами України, співпрацює в рамках Меморандуму з Німецько-українським об’єднанням юристів, проектом “Право-Justise”, ОБСЄ.

Історія кафедри

Кафедра процесуального права була створена і почала функціонувати у складі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з 1 вересня 2004 року під назвою кафедра правосуддя. В період з вересня 2004 року по серпень 2014 року кафедру очолював кандидат юридичних наук, доцент Гетманцев Олександр Валентинович.

З часу заснування на кафедрі працювала велика кількість відомих науковців і практиків, які своїми зусиллями сприяли її становленню та розвитку.

У 2018 році рішенням Вченої Ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича назву кафедри правосуддя було змінено на кафедра процесуального права.

 

З 1 вересня 2014 року і по даний час завідуючим кафедри процесуального права є доктор юридичних наук, доцент 

Щербанюк Оксана Володимирівна

Наші партнери

Контакти

+38 (0372) 58-47-56

pravosyd@ukr.net