procedural-law-dept-logo

Кафедра процесуального права

Цивільне процесуальне право

Навчально-методичний посібник (2020)

Сучасні виклики та актуальні проблеми судової реформи в Україні.

Конференція відбулась 21.10.2022.

Викладачі

Про нас

Кафедра процесуального права займається розробкою проблем процесуального права, судової влади та адвокатури.

Кафедра процесуального права була створена і почала функціонувати у складі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з 1 вересня 2004 року під назвою кафедра правосуддя. З вересня 2014 року по пинішній час року кафедру очолює доктор юридичних наук, професор Щербанюк Оксана Володимирівна.

З часу заснування на кафедрі працювала велика кількість відомих науковців і практиків, які своїми зусиллями сприяли її становленню та розвитку.

У 2018 році рішенням Вченої Ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича назву кафедри правосуддя було змінено на кафедра процесуального права.

Важливим напрямком в діяльності кафедри є участь у моніторингу застосування процесуального законодавства та аналіз судово-правової реформи в Україні.

Кафедра підтримує плідні творчі зв’язки з провідними юридичними навчальними закладами та науковими установами України, співпрацює в рамках Меморандуму з Німецько-українським об’єднанням юристів, проектом “Право-Justise”, ОБСЄ.

oksana.v.scherbaniuk

Оксана Щербанюк

З 1 вересня 2014 року і по даний час завідуючим кафедри процесуального права є доктор юридичних наук, професор Щербанюк Оксана Володимирівна.

Контакти

58012, Україна, м. Чернівці, вул. Університетська 19

ел. пошта: procedurallawdep@chnu.edu.ua
тел. +38 (0372) 58-47-56