ELSA Chernivtsi

Хто ми?

ELSA Chernivtsi (Європейська Асоціація Студентів Права Чернівці ) – це найбільша у Чернівцях міжнародна, незалежна, неурядова, неприбуткова організація, яка об’єднує студентів права і молодих правників.

ELSA Chernivtsi була заснована у 2015 році студентами права Чернівецького нацонального університету імені Юрія Федьковича на підставі статуту.

Сьогодні ELSA Chernivtsi – це унікальна мережа, яка складається з більш ніж з 40 студентів права та юристів, які навчаються та навчалися на юридичних факультетах міста Чернівці.

За час існування ELSA Chernivtsi було проведено всеукраїнські та міжнародних заходи: тренінги, семінари, круглі столи, навчальні та інституційні візити та міжнародні стажування.

Чим займаємось?

Мета

Сприяти юридичній освіті, сприяти соціальній відповідальності студентів-юристів та молодих юристів.

Цілі

Розвивати професійні та студентські відносини міжнародного характеру в галузі права, готувати членів до професійного життя в міжнародному середовищі, сприяти обміну науковим досвідом та стимулювати взаєморозуміння та дружбу на принципі рівності всіх її члени.

Підрозділи

Академічна діяльність

Одна з ключових сфер діяльності мережі, заходи в якій спрямовані на прямий розвиток правової освіти та практичного навчання студентів права. Має на меті застосування отриманих знань у сфері юриспруденції на практиці. Включає в себе: конкурси есе, правові дослідницькі групи, судові дебати, зустрічі з практикуючими юристами тощо.

Семінари та конференції

Інша ключова сфера, яка охоплює семінари, конференції, круглі столи, правові школи, міжнародні та національні навчальні та інституційні візити, дискусії, вебінари тощо.

Програма обміну міжнародними студентськими стажуваннями (STEP)

дає можливість студентам-юристам та молодим юристам, отримати досвід роботи за кордоном. STEP – чудова можливість отримати практичний юридичний досвід і зануритися в культуру іншої країни. Наші стажування можуть тривати від 2 тижнів до 2-х років в найрізноманітніших сферах права. Що відрізняє наші стажування? Індивідуальний підхід. До і під час стажування, ELSA допомагає з пошуком житла, отриманні віз і організовує соціальну програму, знайомить вас з побутом і звичаями нової країни.