Новини

Гостьова онлайн-лекція професора Куца Віталія Миколайовича

Kuts Lektsiia

28 березня 2022 року з гостьовою онлайн-лекцією на тему «Кримінальна відповідальність у механізмі протидії злочинності» в рамках навчальної дисципліни «Кримінальне право: методологія тлумачення та застосування» перед студентами 5 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету виступив професор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України Куц Віталій Миколайович.

Презентована Віталієм Миколайовичем тема визнавалася у всі часи не просто фундаментальною у кримінальному праві, а і характеризується високим ступенем актуальності наразі – про це свідчить, зокрема, активне внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України у період воєнного стану. Професор Куц В.М. під час лекції загострив увагу на питаннях проблем дефініцій кримінальної відповідальності, її темпоральних меж, форм і підстав, а також розкрив зміст сучасних викликів у контексті інституту кримінальної відповідальності. Окрім того, лектор крізь призму протидії злочинності обґрунтував погляди на кримінальну відповідальність як основний засіб реагування на кримінальні правопорушення.

Онлайн-лекція професора Куца В.М. була дуже цікавою та інформативною для присутніх на ній студентів і викладачів кафедри кримінального права. Отримані знання безумовно будуть використані у навчальному процесі та майбутніх наукових дослідженнях.

Olekandr Bodnaruk

Олександр Боднарук

доцент кафедри кримінального права