Вітальне слово декана

Через навчання і стриманість до доброчесності

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це велика факультетська родина, де навчаються студенти з різних куточків нашої держави, і не тільки. Усіх їх об’єднує пристрасть до навчання, прагнення до успіху, розуміння ключової позиції права в цивілізованому суспільстві.

Ми пишаємося своєю історією, своїми традиціями, невтомними та відданими правовій науці і освіті науково-педагогічними працівниками, успішними випускниками, креативними студентами, своїми досягненнями і добрим ім’ям, визнаними не тільки в нашій державі, а й в багатьох країнах світу.

Здається, що у сьогоднішньому світі вже нічому не здивуєшся, однак, ставши частинкою юридичного факультету, щоразу відкриваєш для себе новий досвід давно забутих істин – чим більше знаєш, тим більше можеш. Саме тому, на факультеті створено продуктивну, високоефективну систему підготовки нової генерації правової інтелігенції, що зумовлює формування професійної еліти держави.

Незвичні для нас сьогодні, але прийнятні для наступного покоління студентів, методи навчання – вражають результатами й прагненнями студентів знати більше й ставати кращими, мотивує їх до ефективного практичного навчання й здорової конкуренції. Сучасні інноваційні підходи викладання, непрямий контроль знань викладачами, розв’язування кейсів, нестандартна подача інформації – це ті пріоритети, що лежать в основі освітнього процесу на факультеті.

Зичу всім студентам юридичного факультету плідного, успішного, креативного та інноваційного навчання, а майбутнім абітурієнтам долучитися до нашої правової спільноти і відчути справжній «дух права». Обираючи свій самостійний шлях у життя, Ви маєте унікальну нагоду скористатися надбаннями, напрацьованим досвідом підготовки висококваліфікованих спеціалістів на нашому факультеті і, за час навчання, змістовно, креативно, творчо провести студентські роки.

Миру, добра, знань та благополуччя!!!

V.A. Vdovichen

Віталій Вдовічен

Декан факультету, доктор юридичних наук, професор