28 вересня 2022 року у Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся семінар на тему «Imagining peace during conflict» за участі представників громадських організацій та активістів з Італії, діяльність яких присвячена запобіганню насильства та пропагуванню миру.
У заході взяли участь студенти 1, 2,4 та 6 курсів юридичного факультету (спеціальності «Міжнародне право»), а також викладачі факультету.
Формат семінару був побудований як майданчик для обговорення та обміну думками, адже присутні мали можливість не лише послухати доповіді чотирьох ключових спікерів, але й задати питання та поділитися власними точками зору.
Тематика заходу неймовірно актуальна, адже виступи італійських гостей охоплювали такі світові виклики, як перспективи реформування міжнародних організацій, ядерне роззброєння, роль міжнародних інституцій у миротворчому процесі, європейські цінності та інтеграційні процеси в Європейському союзі. Особливу цікавість у присутніх викликали виступи Антонія Ардженцано “За молоду і демократичну Європу” та Лізи Кларк, що приготувала спіч на контроверсійну та надзвичайну актуальну тему “Світ без ядерної зброї”. Після завершення офіційної частини семінару студенти поспілкувалися з іноземними активістами та подискутували про сучасні безпекові виклики та перспективи їх вирішення.
Такі заходи не лише розширюють світогляд майбутніх правників, роблять неабиякий внесок у вдосконалення навичок англійської, але й сприяють нетворкінгу з представниками молодіжних рухів та громадських організацій Європи.
![t-hnatiuk Tetyana Hnatiuk](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/t-hnatiuk.webp)
Тетяна Гнатюк
к.ю.н., асистент
![sofiia-matushak sofiia-matushak](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/sofiia-matushak.webp)
Софія Матушак
Студентка 2 курсу