З 10 по 11 липня команда студентів юридичного факультету (Юлія Костів – 1 курс, Софія Кулька, Крістіна Маковій, Ольга Коваль, Юлія Єремій – 2 курс, Віра Петровська – 4 курс) організувала Національний захід з передачі повноважень, який відбувся у Чернівцях.
Протягом двох днів було проведено більше 6 тренінгів, які були спрямовані на розвиток soft skill-ів (м’яких навичок) такі як лідерство, кризис-менеджмент та організація заходів, а також воркшопи з ефективно формування правових документів.
У заході взяли участь понад 50 студентів-правників з різних міст України, кожен з учасників був неймовірно вражений красою нашого університету та гостинністю міста.
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Sofiia-Kulka-Kristina-Makovii-Olha-Koval-Yuliia-Yeremii.jpg)
Ми щиро вдячні за можливість бути залученим в процес організації таких заходів, адже це чудова можливість не лише здобути нові знання, отримати безцінний досвід, а й також познайомитись зі студентами юридичних факультетів інших українських міст і налагодити комунікацію з молодіжними та студентськими організаціями нашого міста.
![Sofiia-Kulka Sofiia Kulka](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Sofiia-Kulka.png)
Софія Кулька
студентка 2 курсу