21.04.2021 мені випала неймовірна нагода взяти участь у Міжнародній конференції «International Scientific Communications Session for Students «Dematerialization of Law and Public Administration».
Як студентка першого курсу, це був мій перший досвід такого роду, і він видався дуже успішним.
Тема моє доповіді була досить цікавою та актуальною («Principles of Private Law in Ukrainian and European Law: Comparative Analysis»), тому навіть процес підготовки до конференції приніс мені багато задоволення і можливість поглибити свої знання в сфері приватного права.
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/opening-online-international-conference.png)
Атмосфера на конференції була дуже дружньою. Доповіді моїх колег були дуже інформативними і цікавими. Нові знайомства, нові знання – ось і омріяний результат!
Хоч конференція проходила в режимі «онлайн», цей досвід є дуже цінним і стане чудовим початком подальшої науково-дослідницької діяльності.
Саме такі конференції є важливим кроком у напрямку до міжнародної співпраці між румунськими та українськими університетами. Адже дуже важливо переймати досвід сусідніх країн і рівнятися на країни, які розвиваються.
![olena_kiril Olena Kiril](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/olena_kiril.webp)
Олена Кіріл
студентка 1 курсу