Триденний тренінг Дани Роне для магістрів-медіаторів юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

Грантовий проєкт Програми ЄС ERASMUS+KA2:CBHE всупереч викликам пандемії коронавірусної хвороби діє та системно реалізує свої стратегічні цілі.

Щойно завершився у межах цього проєкту триденний тренінг професорки Дани Роне, у якому взяли участь студенти ряду університетів-партнерів проєкту, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Медіація». У тренінгу, що проходив 4, 7 та 11 грудня 2020 р. взяли участь і студенти-магістри 505 (15 осіб) та 605 (14 осіб) груп юридичного факультету університету.

Дана Роне – один з найдосвідченіших фахівців у сфері медіації Університету Туріба (Латвія) та Латвії в цілому. За її плечами участь більше, ніж у 10 грантових проєктах Програми ЄС ERASMUS+, ERASMUS MUNDUS Leonardo da Vinci та ряду інших. У 2014-2016 рр. юридичний факультет Університету Туріба реалізував у якості провідного партнера грантовий проєкт з медіації з розробки інноваційних методик навчання та здійснення медіації. У межах цього проєкту було розроблено інтерактивний навчальний посібник та веб-платформу з медіації.

Новелами практикуму-тренінгу стали методики ефективного врегулювання спорів через аналіз почуттів та емоційного стану сторін через асоціативні карти; правила успішної промови медіатора; методи запобігання дискримінації сторін медіації; латвійські особливості відновного провосуддя; досвід проведення процедур медіації латвійськими медіаторами.

Справжньою родзинкою тренінгу у виконанні Дани Роне стали практичні симуляції з процедур медіації за участю студентів безпосередньо.

Тренінг виявився для студентів надзвичайно корисним та цікавим. Студенти-медіатори вдячні особисто Дані Роне та Грантовому проєкту Програми ЄС ERASMUS+KA2:CBHE «Медіація: навчання та трансформація суспільства» за надану можливість безпосередньо долучитися до європейських методик оволодіння мистецтвом медіації.

староста 505 групи ОПП «Медіація» Валерія Лук’ян та Гарант ОПП «Медіація», д.ю.н., завкафедри публічного права Руслана Гаврилюк

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
MEDIATS promo
Цей проект фінансується за підтримки Європейської комісії. Ця публікація відображає лише точку зору авторів, і Європейська комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, яка в ній міститься.