Травень для юридичного факультету є особливим місяцем у році, адже він завжди починається із дня юридичного факультету. Цього року відзначали 33 річницю з дня відновлення нашого факультету. В рамках святкування відбулося багато цікавих заходів – це зустрічі із нашими випускниками і гостьові лекції, пізнавальна вікторина і правничий квест, цікаво зорганізована робота студентських гуртів і воркшопів, і як годиться – святковий торт.
![yurfak-traven-2024](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/yurfak-traven-2024.webp)
Вже стало доброю традицією в день народження факультету – робити добрі справи. На ініціативу кафедри кримінального права про проведення благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ і цього року дружно відгукнулося студентство та колектив факультету. На ярмарку студенти продавали різні смаколики, виготовлені власноруч.
![yurfak-traveni-2024-2](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/yurfak-traveni-2024-2.webp)
За донати, що були зібрані на ярмарку, придбані 5 медичних рюкзаків, укомплектованих всім необхідним для бойового медика, 10 індивідуальних медичних аптечок та 5 евакуаційних медичних нош. І вже завтра ці потрібні комплекти будуть відправлені 123-тій окремій бригаді територіальної оборони Регіонального управління Сил ТРО, які мужньо боронять Україну на Південному напрямку. Вдячні за допомогу у придбанні і відправлені медичних комплектів благодійній організації «Благодійний фонд «Агрозахист»», особисто його директору, випускнику юридичного факультету, адвокату Павлу Галеті.
![yurfak-traveni-2024-3](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/yurfak-traveni-2024-3.webp)
Вдягнувши святкові вишиванки наша дружня юридична родина продовжує творити добро для досягнення великої мети – Перемоги України. Кожна благодійна справа є впевненим кроком до нашої Перемоги над ворогом.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!