Розробка та впровадження цього інструменту рейтингування правничих шкіл стали можливими завдяки ініціативі Асоціації правників України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з American Chamber of Commerce в Україні, Асоціацією юридичних клінік України, Лігою студентів Асоціації правників України, Проєктом ЄС «Право-Justice», Фундацією DEJURE та Forbes Україна.
З більш детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті Асоціації Правників України.
Критерії допуску правничих шкіл до рейтингування:
- На денній формі сукупно навчається 150 студентів;
- На останньому ЄФВВ не менше 60% студентів подолали порогові бали з Права, за умови, що складали іспит не менше 10 осіб.
За цих умов до рейтингу потрапили 59 правничих шкіл.
Критерії та їх вага:
- Рівень професійних знань випускників – 30% (60 балів)
- Рівень критичного мислення випускників – 15% (30 балів)
- Рівень викладання іноземної мови – 10% (20 балів)
- Привабливість магістерських програм – 10% (20 балів)
- Привабливість бакалаврських програм – 10% (20 балів)
- Рівень довіри роботодавців до школи – 25% (50 балів)
Максимум балів – 200
Визнана репутація, як і сильний бренд, – це не мета, а радше результат діяльності нашого факультету. Ми забезпечуємо високі стандарти якості правничої освіти і гордимося тим, що отримуємо визнання.
Ми пишаємося тим, що наші прагнення надавати якісну та сучасну правничу освіту, робити її інноваційною та професійною оцінюються подібним чином. І надалі стараймося працювати над тим, щоб залишатися визнаною правничою школою в освітній спільноті та популярною і затребуваною серед студентів, абітурієнтів та роботодавців.
Віталій Вдовічен
декан юридичного факультету