У рамках Днів адміністративної юстиції 22 червня 2021 наша команда студентів (Бурдяк Надія, Пастух Дмитро, Лупу Аріна – 3 курс, Савка Олександр – 2 курс, Кіріл Олена, Лукіян Дана – 1 курс) взяла участь у модельному судовому засіданні у Чернівецькому окружному адміністративному суді.
Модельне судове засідання – це виключна нагода для студентів-правників спробувати себе у ролі судді, адвоката або представника державного органу, а також унікальна можливість творчого застосування здобутих знань та навичок.
Перед початком заходу з вітальними словами виступили голова Чернівецького ОАС Боднарюк Олег Васильович та завідувачка кафедри процесуального права, докторка юридичних наук, професорка Щербанюк Оксана Володимирівна, які зазначили про важливість участі студентів у таких модельних судових засіданнях.
![Burdiak Nadiia_Pastukh Dmytro_Lupu Arina_Savka Oleksandr_Kiril Olena_Lukiian Dana](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/Burdiak-Nadiia_Pastukh-Dmytro_Lupu-Arina_Savka-Oleksandr_Kiril-Olena_Lukiian-Dana.jpg)
По закінченню заходу судді Чернівецького ОАС високо оцінили наші знання судового процесу, поділились з нами досвідом у проведенні судових засідань у резонансних справах, а також вручили подяки за участь у такій міні-виставі.
Ми щиро дякуємо за надану можливість та підтримку, адже такі форми діяльності дозволяють нам, студентам, знаходити творчий підхід до вирішення складних юридичних питань!
![arina_lupu Arina Lupu](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/arina_lupu.webp)
Аріна Лупу
студентка 3-го курсу