MEDIATS

Корисний та цікавий приз для магістрів ОПП «Медіація»

Чи багато у вас ворогів? Навіть якщо один – цього достатньо, аби сказати, що так. Чому ми створюємо образ ворога та яку роль цей образ відіграє в конфлікті?  Над цими питанням замислились 10 лютого 2021 р. студенти ОПП “Медіація”, які виграли сертифікат на участь в майстер-класі «Гра в конфлікт» в рамках проекту «Розширення прав і можливостей молоді за допомогою навичок аналізу конфліктів – розширення прав і можливостей спільноти».

“Що можна очікувати від гри “Ярлики ворога”? – задала я собі питання перед тренінгом і по закінченню якого, можу із захватом сказати –  лише позитивні емоції та багато питань для роздумів, оскільки наш тренер, пані Вероніка, допомогла нам  зрозуміти хто такий “ворог”, чому ми створюємо собі ворогів та яким чином ми можемо стерти образ ворога та показала нам як це впливає на вирішення конфлікту.” – учасниця Гри, Олена Назарчук.

Гра “Ярлик ворога” проводилась практикуючим медіатором Веронікою Волошиною в рамках проекту з конфлікт-аналізу. Мета програми пройти шлях від створення образу ворога до його знищення. Наша команда у складі студенток Ангеліни Паламарчук, Галини Волощук, Валерії Лук’ян, Інни Назарчук, Олени Назарчук, малювали спільний образ ворога та аналізували, чому вони обрали саме такі якості. 

“За допомогою тренінгу я розширила знання про конфлікт та його стадії. Мені було цікаво спостерігати за роботою інших учасниць та чути фідбек нашої роботи від практикуючого медіатора.” – студентка ОПП “Медіація” Назарчук Інна.

Після створення образу ворога, переможці конкурсу намагались пояснити кожну характеристику та перетворити ворога на друга. Такий підхід допомагає майбутнім медіаторам у розумінні проблеми конфлікту, пошуку причин та їх усвідомлення. Саме такий спосіб аналізу допоможе майбутнім професіоналам правникам та медіаторам знайти правильний вектор у вирішенні конфлікту.

“Ця гра виявилася для мене однозначно цікавою та корисною. Ми співпрацювали всією командою. Ми вдячні організаторам за таку надзвичайну можливість відволіктися від буденних справ та весело провести час.” – Лук’ян Валерія, учасниця гри.

Галина Волощук
магістр 5 курсу ООП Медіація               

Медіація: навчання та трансформація суспільства

Цей проєкт фінансується за підтримки Європейської комісії. Ця публікація відображає лише точку зору авторів, і Європейська комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, яка в ній міститься.

co-funded_small
mediats_logo_small

Читайте також: