3 жовтня 2023 року на футбольному полі ліцею №19 був проведений благодійний турнір між командами викладачів, збірною студентів 2-5 курсів та студентів 1 курсу юридичного факультету, присвячений Дню юриста та 148-ій річниці заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
За результатами турніру на потреби 94 ОБТро вдалось зібрати кошти, які передані студенту юридичного факультету Миколі Посітку.
![lday_football_game](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/lday_football_game.webp)
Дякую кожному, хто долучився до турніру! Разом до ПЕРЕМОГИ!
![vlasiuk_eugen vlasiuk eugen](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/vlasiuk_eugen.webp)
Євген Власюк
голова спортивного комітету парламентської групи студентів юридичного факультету