В рамках відзначення 33-річчя відродження юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича до студентів 1-го курсу завітав випускник 2002 року, Голова Центральної виборчої комісії, Заслужений юрист України, доктор філософії Олег Миколайович Діденко.
На зустрічі були присутні Віталій Анатолійович Вдовічен, декан юридичного факультету, д.ю.н, професор; Олександр Дмитрович Максимюк, заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, к.ю.н., доцент кафедри теорії права та прав людини, Ігор Васильович Ковбас, д.ю.н., доцент кафедри публічного права, а також студенти 1-го курсу спеціальності «Право».
Студенти цікавилися особливостями роботи ЦВК, зокрема співпраці з міжнародними організаціями, питаннями міжнародного стажування, вивчення та залучення у діяльність ЦВК міжнародного досвіду проведення різних виборів, особливостями проведення електронних виборів, можливими змінами у виборче законодавство для проведення виборів у повоєнний час та іншими багатьма актуальними питаннями діяльності Центральної виборчої комісії.
Щиро дякуємо Олегу Миколайовичу Діденко за професійні та змістовні відповіді та завжди раді бачити у нашій рідній Alma mater.
![didenko_tsvk_chnu](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/didenko_tsvk_chnu.webp)
![IMG_6536 Didenko Vizyt](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_6536.webp)
![o_d_maksymiuk Oleksandr Maksymiuk](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/o_d_maksymiuk.webp)
Олександр МАКСИМЮК
к.ю.н., доцент кафедри теорії права та прав людини