Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів Національного центру «Мала академія наук України»
22 лютого на базі юридичного факультету ЧНУ відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт слухачів БМАН, секції «Правознавство».
До конкурсу було прийнято 20 робіт учнів кількох районів (Кіцманський, Сторожинецький, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, м. Чернівці та ін.). У підсумку 10 учнів вибороли призові місця (1-1, 2-3, 3-6).
Активність та значні успіхи учнів і вчителів шкіл була б неможливою без сумлінної праці, підготовки та підтримки наукових керівників – викладачів кафедри людських прав та інших кафедр юридичного факультету. Тому хочу відзначити і привітати своїх колег по кафедрі з призовими місцями: Бунчук Оксану Борисівну, Донченко Ольгу Павлівну, Місевича Сергія Васильовича.
![zakhyst naukovo-doslidnykh robit](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/zakhyst-naukovo-doslidnykh-robit.jpg)
![druhyi etap konkursu naukovykh robit](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/druhyi-etap-konkursu-naukovykh-robit.jpg)
До складу журі конкурсу цього року увійшли Гураленко Наталія Анатоліївна (голова журі) та Нестеренко Лідія Борисівна, до складу апеляційної комісії – Максимюк Олександр Дмитрович, Торончук Іван Желувич.
Бажаю всім нам продовжувати займатися такою нелегкою, але водночас необхідною для молодого покоління юристів, справою!
![hrekul-kovalyk-t hrekul-kovalyk-t](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/hrekul-kovalyk-t.webp)
Тетяна Грекул-Ковалик
к.ю.н., асистент кафедри людських прав