Академічна співпраця між нашим університетом та його європейськими партнерами є ключовим кроком у розбудові освітнього ландшафту новітньої України.
В рамках реалізації проекту Arqus for Ukraine з 2 по 7 жовтня 2023 року доцентка кафедри приватного права Оксана Кіріяк мала нагоду відвідати Університет м. Гранади, Іспанія. До складу делегації входили також представники чотирьох інших факультетів Чернівецького національного університету, а саме:
- кандидатка економічних наук Олена Вінничук (доцентка кафедри економіко-математичного моделювання ЧНУ);
- кандидатка педагогічних наук Альона Шиба (доцентка кафедри англійської мови ЧНУ);
- кандидат географічних наук Сергій Кирилюк (доцент кафедри фізичної географії і раціонального природокористування ЧНУ);
- кандидатка наук із соціальних комунікацій Лілія Шутяк (доцентка кафедри журналістики ЧНУ).
Під час візиту співробітники ЧНУ мали можливість ознайомитися з особливостями роботи відповідних кафедр Університету м. Гранада, обмінятися контактами з провідними науковцями іспанського ЗВО, відвідати лекції і поспілкуватися з місцевими студентами, а також дізнатися про основні засади побудови освітнього процесу в цій європейській країні.
За результатами візиту, очевидно, що лише спільними зусиллями ми спроможні запровадити в життя такі освітні стандарти, що стануть не тільки невід’ємною частиною повоєнної відбудови України, але й каталізатором розвитку вітчизняного наукового потенціалу в цілому.
![Granada_internship_photo](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Granada_internship_photo.webp)
![o-kiriiak Oksana Kiriiak](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/o-kiriiak.webp)
Оксана Кіріяк
к.ю.н., доцентка кафедри приватного права