Одним із способів проявити свій талант та презентувати його на загал є участь у конкурсі «Університет має талант». Цей захід є яскравою подією в житті нашого університету, адже збирає найталановитіших студентів, які бажають продемонструвати свої здібності.
26.10.2023 року честь нашого факультету захищали студентки першого курсу Черниш Карина та Данилюк Олександра у номінації «Вокал». Олександра стала фіналісткою та вже навесні буде боротися за перемогу в цьому конкурсі.
Впевнені, що участь дівчат є прикладом того, як важливо розвивати свої здібності та ставити перед собою амбіційні цілі.
Вітаємо та пишаємося нашими талановитими студентами, бажаємо успіхів та ще більше творчих звершень!
![olena_kiril Olena Kiril](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/olena_kiril.webp)
Олена Кіріл
голова студентського парламенту юридичного факультету