Пилипюк Євген – Майтер спорту України (з карате)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
pylypiuk yevhen maiter sportu z karate

Найвеличніший боксер всіх часів та народів Мухаммед Алі свого часу сказав: «Неможливо – це всього лише гучне слово, за яким ховаються маленькі люди. Їм простіше жити в звичному світі, ніж знайти в собі сили щось змінити. Неможливе – це не факт. Це тільки думка. Неможливе – це не вирок. Це виклик. Неможливе – це шанс проявити себе. Неможливо – це не назавжди. Неможливе можливо».

Всі ми чули ці слова і стараємось їх перетворювати в свою мотивацію щодня. Однак, є такі серед нас, хто досягає безспірних успіхів в тій своїй справі, яка є для них вираженням другого Я. Споглядаючи на досягнення наших студентів не лише в навчанні, але й в їх успіхах спортивних, творчих та мистецьких ще раз пересвідчуєшся в тому, що бути хорошим студентом та неменш успішним спортсменом можливо.

Сьогодні стало відомо про те, що студенту 403 групи Пилипюку Євгенію присвоєно почесне звання Майстер спорту України (з карате) за 2 місце серед молоді та 3 місце серед чоловіків на Чемпіонаті України з карате.

Принагідно вітаємо Євгена з таким вагомим досягненням і побажаємо йому не зупинатись на досягнутому! Нехай нові професійні та спортивні вершини для нього покорятимуться невимушено, легко та приноситимуть задоволення!

Крайній Павло

Заступник декана юридичного факльтету з навчально-виховної роботи