Багатомісячна співпраця, десятки спільних подій і 19 квітня 2019 року підписано меморандум про співпрацю між Юридичною клінікою юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, ГО «Буковинський центр медіації» та Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області.
Стратегічне бачення загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» окреслило напрямки роботи з підвищення рівня правової грамотності населення, сприяння захисту їхніх прав та інтересів:
- організація та проведення правопросвітницьких заходів;
- розширення мережі та підвищення якості надання безоплатної правової допомоги населенню;
- активне залучення медіаторів до розв’язання правових проблем;
- консультування представників громадських організацій;
- двостороння підготовка фахівців.
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Vasilchuk-terit-upravlinnya-yustitsii-CHernivtsi.jpg)
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/proekt-ya-mayu-pravo-CHNU.jpg)
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/yurfak-CHNU-proekt-ya-mayu-pravo.jpg)
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/I-have-right-Project.jpg)
До співробітництва також долучилися:
юридичні клініки регіону:
- юридична клініка Чернівецького економіко-правового коледжу,
- юридична клініка Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»,
- юридична клініка Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету,
громадські організації:
- «Буковинський центр медіації»,
- «Опора»,
- «Сучасник Плюс»,
- «Збережи життя інтернешнл»,
- «Центр фізичної та соціально-психологічної допомоги «Повне життя».
Нагадаємо, що ГО «Буковинський центр медіації» спільно з Лабораторією медіації, переговорів та арбітражу працюють у напрямку розвитку співробітництва щодо надання безоплатних послуг з медіаційного врегулювання спорів та утвердження медіації в регіоні і Україні.
Сподіваємося, що спільним зусиллями юридичних клінік, громадських організацій та органів влади забезпечуватиметься принцип «Обізнані, а отже захищені».
![iromaniuk Ira Romaniuk](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/iromaniuk.webp)
Ірина Романюк
керівник юридичної клініки