1 листопада 2023 року за ініціативи Студентського парламенту юридичного факультету та сприяння студентки 6 курсу Лупу Аріни була проведена лекція з колишнім викладачем міжнародного та європейського права в Маастрихтському університеті – Ароном Босманом, який зараз займається дослідженням питання прихистку та міграції.
Тема лекції: «Законодавчі особливості Директиви про тимчасовий захист, порівняння зі статусом біженця та притулком + політичний контекст». Зустріч була англійською мовою, що дозволило студентам не лише отримати нові знання у сфері права, а й розвивати навички спілкування іноземною мовою.
![image_6487327-2](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/image_6487327-2.webp)
Своїми враженнями ділиться студентка 1 курсу Фальоса Христина: «Я дуже вдячна Студентському парламенту юридичного факультету за можливість відвідати таку цікаву та інформативну лекцію. Арон розповідав дійсно важливу інформацію стосовно статусу біженця, а також про деталі роботи міжнародних організацій щодо даного питання. Незважаючи на те, що лекція проводилась англійською мовою, це не завадило зрозуміти та поглибитись в тему. Також в нас була можливість задати додаткові питання і почути розгорнуту відповідь на кожне з них, що було дійсно важливою деталлю. Загалом, в мене залишились лише позитивні враження та з’явилось ще більше бажання досліджувати дане питання».
Гостьові лекції для студентів-правників надзвичайно важливі, оскільки допомагають розширити свій кругозір, набути практичний досвід та вивчати актуальні тенденції у правовій галузі.
![olena_kiril Olena Kiril](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/olena_kiril.webp)
Олена КІРІЛ
голова студентського парламенту юридичного факультету