Наука дозволяє людині зазирнути за горизонт сьогодення та формувати її майбутнє. Вона є неодмінним супутником прогресу людства. Юридична наука завжди йде поряд із еволюцією держави та соціуму. Саме в цій царині правники формують відповідний нормативний простір у якому людина, її життя, здоров’я, честь та гідність розташовані в центрі сучасної держави.
Не дивлячись на те, що наша країна перебуває у стані війни за своє існування, наукові доробки молодих науковців були оцінені та відзначені крайовою владою.
Так, 9 листопада у приміщенні Чернівецької міської ради відбулось урочисте вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій Чернівецької міської ради молодим вченим за високі досягнення перед Чернівецькою міською територіальною громадою. З-поміж 22 лауреатів було відзначено й наукові доробки двох представників юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: кандидата юридичних наук, асистента кафедри публічного права, заступника декана факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Павла Крайнього та доктора філософії з міжнародного права, асистента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Віталія Яремчука!
Щиро вітаємо лауреатів та бажаємо подальших наукових здобутків!
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231110_121725_930-2.webp)
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1699536057912.webp)