Вже традиційно напередодні новорічних свят студенти юридичного факультету долучаються до благодійного фестивалю «Від Романа до Йордана». Під час виступу на сцені вони з великою вправністю та витонченістю передали дух Різдва, залишивши усіх гостей захопленими та розчуленими.
У виставі намагались зберегти дух традиційного Різдва, додавши в нього ноти гумору та сучасності. Кожен епізод вистави переміщав гостей у чарівний світ святкових вражень, де кожна деталь була продумана до найменших дрібниць, за що команда і отримала подяку, а в якості подарунка – квитки на виставу!
Такого роду заходи є вкрай необхідними, адже саме традиції є основою української ідентичності. Їх збереження дозволяє нам збагачувати культурну спадщину.
Варто зазначити, що фестиваль був наповнений не лишп гарними звичаями, а ще й благодійною метою – збором коштів на дрон. Внесок кожної команди допоміг зібрати необхідну суму та привернути увагу до важливості таких ініціатив. Велика подяка організаторам та всім, хто долучився до цього чарівного свята.
![IMG_2390](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_2390.webp)
![olena_kiril Olena Kiril](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/olena_kiril.webp)
Олена КІРІЛ
голова студентського парламенту юридичного факультету