Новини

Бінарні лекції з фінансового права

DPS CV

В День вишиванки, 18 травня 2023 року студенти 3 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича отримали можливість прослухати дві бінарні лекції в рамках курсу «Фінансове право» на базі Головного управління ДПС в Чернівецькій області.

Працівники управління провели студентам екскурсію приміщенням та розповіли про практичні аспекти своєї роботи, а також запропонували спробувати отримання послуг ДПС на практиці.

Начальник інспекції Сергій Безкровний ознайомив майбутніх юристів з Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернівці, поділився особливостями надання адміністративних послуг, а також наголосив на можливості отримання податкової знижки.

Заступниця начальника Головного управління ДПС в Чернівецькій області Наталія Чернівчан ознайомила студентів з основними напрямами роботи ДПС та відповіла на питання присутніх.

Завідувачка сектору розгляду звернень та доступу до публічної інформації Тетяна Пастушенко провела лекцію на тему “Доступ до публічної інформації та відкриті дані”, де, зокрема, звернула увагу студентів на передбачених законодавством можливостях отримати публічну інформацію за запитом чи зверненням, а також розмежувала можливості, передбачені Законами України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації».

Начальниця відділу електронних сервісів ДПС у Чернівецькій області Марія Лукань прочитала лекцію «Про електронні сервіси Державної податкової служби України», під час якої звернула увагу присутніх на всі доступні електронні сервіси ДПС та наочно продемонструвала як їх знайти і як ними користуватись.

Всі лекції доповнювались наочними матеріалами, що полегшило розуміння майбутніми юристами такого обсягу нової інформації. Всі присутні мали можливість поставити представникам ДПС питання, які їх цікавили, а це стало основою для неформального обговорення різноманітних питань з фінансового права.

Щиро дякуємо працівникам Головного управління ДПС в Чернівецькій області за приділений майбутнім юристам час та надану цінну інформацію!

Kateryna Solodan

Катерина Солодан

PhD, асистентка кафедри публічного права