15 листопада 2019 року на базі юридичного факультету Київського Національного Університу імені Тараса Шевченка вже котрий рік поспіль відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики».
До участі щорічно запрошуються аспіранти, молоді вчені, доктори наук, а також студенти. Зокрема, студенти нашого факультету також виявили бажання взяти безпосередню участь та поділитися своїми науковими здобутками з іншими правниками.
Виступили з такими темами:
Ілаш Валерія, студентка 1 курсу, підготувала тези на тему «Місце рішень Конституційного Суду в системі джерел права України», Торська Христина, студентка 1 курсу «Державний суверенітет як особливу ознаку сучасної держави» та Щербакова Ярина, студентка 1 курсу «Зворотної дії закону в часі» (науковий керівник – д.ю.н. Заморська Л.І.).
![Ilash Valeriia Mistse rishen Konstytutsiinoho Sudu v systemi dzherel prava Ukrainy](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/Ilash-Valeriia-Mistse-rishen-Konstytutsiinoho-Sudu-v-systemi-dzherel-prava-Ukrainy-768x1024.jpeg)
![Torska Khrystyna Derzhavnyi suverenitet yak osoblyvu oznaku suchasnoi derzhavy](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/Torska-Khrystyna-Derzhavnyi-suverenitet-yak-osoblyvu-oznaku-suchasnoi-derzhavy-768x1024.jpeg)
![mizhnarodna naukovo-praktychna konferentsiia Kyiv 15 lystopada 2019 studenty ChNU](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiia-Kyiv-15-lystopada-2019-studenty-ChNU-860x1024.jpeg)
![Shcherbakova Yaryna Aktualni pytannia rozvytku yurydychnoi nauky na praktyky](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/Shcherbakova-Yaryna-Aktualni-pytannia-rozvytku-yurydychnoi-nauky-na-praktyky-1024x787.jpeg)
Конференція запам’яталася живою дискусією, новими знайомствами та цікавим досвідом.
На пленарному засіданні прозвучали такі відомі слова К. Батигіна, сучасного науковця: «У нашому ДНК є ген, який робить нас нещасними, якщо ми не шукаємо чогось нового».
Це правда! Наше покликання в тому, аби вчитися і йти до своєї мети. Життя без цілі втрачає сенс. Тож бажаємо нашим студентам грандіозних ідей, безмежного натхнення та шаленої мотивації для все нових і нових успіхів на юридичній ниві!