Новини

Вітання випускникам-магістрам!

Vivat Academia 2024

Студентські роки, які, безсумнівно, є найкращими в житті, минають надто швидко. І ось настала пора отримувати такі довгоочікувані дипломи нашими випускниками ОПП «Магістр».

12 січня 2024 року правничу факультетську родину, зокрема, декана, адміністрацію факультету, завідувачів кафедр, викладачів, випускників, батьків вітала ошатна Мармурова зала ЧНУ імені Юрія Федьковича. З вітальними словами до присутніх звернулися ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Роман Іванович Петришин, декан юридичного факультету, професор Віталій Анатолійович Вдовічен.

Щиро бажаємо вам, шановні наші випускники, щасливої життєвої дороги, нових горизонтів та вершин, здобутків та перемог. Впевнені, що ви зможете сповна реалізувати свій потенціал, набуті за час навчання на факультеті знання та вміння. Саме вам розбудовувати та утверджувати демократичну правову Українську державу, відстоювати права та свободи людини, саме вам творити новітню історію. Будьте патріотичними, послідовними, наполегливими, креативними, професійними та успішними! Колектив юридичного факультету вітає вас, завжди будемо гордитися вашими здобутками, адже всі ми – єдина правнича сім’я!

Ми щиро дякуємо нашим мужнім Захисникам та Захисницям, чимало серед яких є викладачами, студентами та випускниками ЧНУ імені Юрія Федьковича та юридичного факультету, за можливість навчати та навчатися, здобувати нові знання та підкорювати професійні вершини!

Oleh Orlovskyi

Олег ОРЛОВСЬКИЙ

заступник декана юридичного факультету з навчально-виховної роботи