Почесне звання чвертьфіналістів Перших Всеукраїнських змагань з Європейської соціальної хартії у рамках Проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні» отримала Команда Chelate з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі: Надія Шкробанець, Юлія Строїч, Руслан Каряка (тренерки д.ю.н. Карвацька С.Б. та к.ю.н. Кирилюк Н.В.).
Також вітаємо переможців у таких номінаціях:
Найкращий оратор від Відповідачів – Руслан Каряка – Chelate
Дотримання професійного етикету – Надія Шкробанець – Chelate
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/Vseukrainski-zmahanniakh-z-Yevropeiskoi-sotsialnoi-khartii.jpg)
Учасники команди отримують Сертифікати та цінні подарунки!
Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів на честь кафедри Європейського права та порівняльного правознавства та правничої школи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!
![n_kyryliuk Nataliia Kyryliuk](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/n_kyryliuk.webp)
Наталія Кирилюк
асистентка кафедри Європейського права та порівняльного правознавства