Новини

Тримаємо курс на співпрацю зі стейкхолдерами!

Agreement

18 вересня 2023 року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в інтересах юридичного факультету та Університету в цілому уклав Договір про співпрацю (партнерство) із Національною службою посередництва і примирення.

Ректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича Роман Петришин та Голова НСПП Дмитро Кухнюк підписали відповідний документ, який визначає сфери спільної діяльності, зокрема, обмін інформацією та досвідом Сторін на основі освітньо-наукового партнерства у форматі підготовки та реалізації спільних національних та міжнародних наукових та практичних заходів, проєктів, програм, сприяння роботі НСПП, зокрема, розроблення науково обґрунтованих пропозицій щодо удосконалення законодавства та правозастосовної діяльності у сфері соціального діалогу, підготовки фахівців у сфері посередництва та примирення, підвищення правової поінформованості про діяльність НСПП, підвищення кваліфікації працівників сторін та організація проходження практики студентами юридичного факультету Університету тощо.

Національна служба посередництва і примирення була створена ще 25 років тому і як у минулому, так і нині основну свою місію вбачає у пошуку та сприянні консенсусу між учасниками соціально-трудових відносин, що дало можливість отримати чималий досвід у вирішенні більшості трудових спорів та конфліктів в Україні. Нині НСПП активно співпрацює з Міжнародною організацією праці у сфері навчання незалежних посередників (трудових медіаторів) та трудових арбітрів, підвищення їхнього професійного розвитку, розвитку нових та поглиблення наявних компетенцій працівників служби, адже ефективний соціальний діалог – це запорука миру в соціально-трудовій сфері та важливий чинник швидкого відновлення країни після війни.

Дякуємо колегам за виявлену ініціативу та сподіваємося на плідну співпрацю задля спільної мети.

Havrylyuk Ruslana Oleksandrivna

Руслана Гаврилюк

д.ю.н., професорка, завідувачка кафедри публічного права, гарант ОПП «Медіація» спеціальності 081 Право ЧНУ ім. Ю. Федьковича