Новини

Студенти юридичного факультету взяли участь у студентському науковому симпозіумі

Students

16 листопада 2023 року відбувся ХІ Всеукраїнський студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право» в Університеті Короля Данила, у рамках якого був проведений студентський конкурс наукових проєктів «Розвиток держави. Погляд у повоєнний час». Захід об’єднав студентів із різних закладів вищої освіти України. Звичайно, що така подія не оминула увагою студентів юридичного факультету, оскільки наші студенти завжди вирізняються своєю активністю та прагненням до участі у різноманітних наукових заходах.

У Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі взяли участь Ірина Дудка та Валентина Оксентій, студенти 2 курсу юридичного факультету та мали можливість виступити і представити свої наукові проєкти, які розкривають цінні теми у сфері прав людини під час воєнного стану та прав окремих категорій осіб, зокрема:

  • Ірина Дудка, студентка 201 групи представила науковий проєкт на тему: «Захист прав і свобод осіб Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини під час воєнного стану» (науковий керівник – асистент кафедри публічного права Федорчук Марина Дмитрівна).
  • Тема наукового проєкту та виступу Валентини Оксентій, студентки 201 групи: «Реалізація та захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» (науковий керівник – асистент кафедри публічного права Федорчук Марина Дмитрівна).

Учасники Всеукраїнського студентського наукового симпозіуму від юридичного факультету поділилися своїми враженнями:

Ірина Дудка, студентка 201 групи: «Виступ на Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі був для мене першим досвідом публічного виступу на науковій конференції. Я переконана, що студентство — це не тільки про дозвілля, час, проведений із одногрупниками, а перш за все про навчання. І щоб реалізувати себе як активного студента слід брати участь у різноманітних заходах, які розвиватимуть потенціал. Участь у симпозіумі для мене була досить хвилюючою, бо проводився він на базі іншого університету, що додало переживань, проте це не стало перешкодою для успішного виступу».

Валентина Оксентій, студентка 201 групи: «Участь у Всеукраїнському студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право» стала для мене новим цікавим досвідом, знайомством з новими людьми та публічним виступом за межами нашого факультету. Було досить незвично відчути себе у новій ролі – спікера, перед великою аудиторією людей. Незважаючи на емоції, я постаралася продемонструвати свою роботу чітко та структуровано. Вдячна за співпрацю та підтримку своєму науковому керівнику – Федорчук Марині Дмитрівні».

Ірина ДУДКА

студентка 201 групи юридичного факультету

Валентина ОКСЕНТІЙ

студентка 201 групи юридичного факультету