Круглий стіл: «Спорт. Духовний та фізичний розвиток чи засіб збагачення?»

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Sport. Dukhovnyi ta fizychnyi rozvytok chy zasib zbahachennia?

Сьогодні, 7-го листопада на базі юридичного факультету, ELSA Chernivtsi – локальний осередок Європейської асоціації студентів правників, провели круглий стіл на тему: «Спорт. Духовний та фізичний розвиток чи засіб збагачення?»

Під час круглого столу студенти 2 курсу розповіли про принципи спортивного права, його методи та цікаві приклади зі світу спорту пов`язані з правом. Надзвичайно цікава дискусія відбувалася між деканом юридичного факультету Петром Станіславовичем Пацурківським та студентами які відвідали захід. До обговорення теми долучилися викладачі з різних кафедр: Бартусяк П.І. – Кафедра публічного права, Максимюк О.Д. – Кафедра людських прав та Орловський О.Я. – Кафедра приватного права.

На захід було запрошено студента факультету фізичної культури та спорту, який розповів про власний досвід у спорті та які зміни,на його думку, сприяли б розвитку спорту на професійному рівні. 

Захід вийшов насиченим і цікавим для студентів. Дискусії вийшли багатогранними, саме завдяки ним кожен зміг обрати для себе відповідь задля якої прийшов на захід – «Спорт. Духовний та фізичний розвиток чи засіб збагачення?»

Віра Петровська,

Президент Elsa Chernivtsi