Новини

Співробітництво у цивільних справах в ЄС

Onlain Lektorii

Інтенсифікація міжнародно-правової взаємодії накладає свій відбиток і на вузькоспеціалізовані сфери правових відносин. Так, 22 листопада 2022 року Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Запорізьким національним університетом організовано проведення онлайн-лекторію для представників українських закладів вищої освіти на тему «Співробітництво у цивільних справах в ЄС». Лектором виступила професорка Крістіна Гонзалєс Бейлфус (Dr. Cristina González Beilfuss), котра викладає в Університеті Барселони (Іспанія).

Як влучно наголосила лекторка, наднаціональний характер інтеграції досить часто стає викликом національно-правовій ідентичності законодавства окремих держав-учасниць, що накладає свій відбиток на всі інститути приватного права, серед яких найбільшого впливу зазнають шлюбно-сімейні відносини, зобов’язально-договірна сфера тощо.

На зустрічі були присутні заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Павло Крайній, доцентка кафедри приватного права Оксана Кіріяк, студенти та аспіранти ЧНУ.

Лекторій відкрив низку онлайн заходів приватно-правового спрямування, наступна участь у яких, безумовно, якісно вплине на змістовну складову викладання дисциплін цивілістичного циклу та рівень знання фахової англійської мови учасників.

Oksana Kiriiak

Оксана Кіріяк

к.ю.н., доцентка кафедри приватного права

Pavlo Krainii CHNU

Павло Крайній

Заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків