Новини

Розбудовуємо нові шляхи академічної співпраці з міжнародно-правових дисциплін

Cooperation

Можливість розвитку співпраці в різних напрямках академічної діяльності є однією з першочергових цілей нашої правничої школи. В цьому році юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича долучився до програми USAID “Справедливість для всіх” (J4A). Варто зазначити що до неї долучилась й Університетська асоціація сучасних європейських студій (University Association for Contemporary European Studies) яка підтримує українські правничі школи в частині вдосконалення викладання права Європейського Союзу.

23 січня відбулась перша зустріч за участю представників провідних правничих шкіл України та закордонних колег які забезпечують викладання дисциплін у сфері права ЄС. Під час цього віртуального круглого столу, юридичний радник J4A Артем Шаіпов та менеджер з організації заходів та членства UACES Оллі Пікінгтон звернулись до присутніх з вітальними словами та окреслили загальні рамки майбутньої співпраці.

Нашу правничу школу представляв кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права, заступник декана факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Павло Крайній та докторка юридичних наук, професорка, доцентка кафедри Міжнародного права та порівняльного правознавства Світлана Задорожна.

Зустріч мала на меті визначити пріоритетні напрямки співпраці вітчизняних юридичних вишів із правничими школами зарубіжних країн задля обміну досвідом та співпраці на міжнародному рівні, створення можливостей для навчання та розвитку для українських правничих шкіл.

Pavlo Krainii CHNU

Павло Крайній

к.ю.н., доцент кафедри публічного права заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків

Svitlana Zadorozhna

Світлана Задорожна

д.ю.н., професорка, доцентка кафедри Міжнародного права та порівняльного правознавства