Новини

Продовжуємо вивчати практичні аспекти адміністративного права

Meeting

Вивчення особливостей функціонування окремих органів публічної влади та суду потребує налагодження постійної комунікації з особами, які забезпечують їх функціонування. В рамках вивчення дисциплін «Адміністративне право» та «Публічне право: методологія тлумачення та застосування» викладачами кафедри публічного права, доктором юридичних наук, доцентом Ігорем Ковбасом та кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри, заступником декана факультету Павлом Крайнім організовано та проведено чергове засідання гуртка з адміністративного права.

Студенти 1 та 5 курсів мали можливість прослухати лекцію кандидата юридичних наук, помічника судді апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Андрія Худика, яка стосувалась загальної характеристики адміністративно-правового статусу Вищого антикорупційного суду. Лектор зупинився на загальній характеристиці правового статусу суду, характеристиці його функцій, особливостях застосування окремих інструментів антикорсуду, які стосуються спецконфіскації, розгляді справ в межах Закону України «Про санкції» тощо.

Студенти цікавились особливостями перевірки інформації, яка встановлюється під час перевірки подання посадовими особами декларацій, перспективами змін антикорупційного законодавства та іншими питаннями практичної спрямованості які стосуються діяльності антикорсуду.

Крім цього, студентки 1 курсу Надія Сокровольська та Єлизавета Яворська представили доповіді з тематики фіскальних повноважень органів місцевого самоврядування та особливостей становлення адміністративного права на Буковині на початку XX століття.

Щиро дякуємо Андрію Мирославовичу за цікавий виступ та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Igor Kovbas

Ігор КОВБАС

д.ю.н., доцент, доцент кафедри публічного права

Pavlo Krainii CHNU

Павло КРАЙНІЙ

к.ю.н., доцент кафедри публічного права, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків