Про адміністративну відповідальність та адміністративні правопорушення говорили з працівниками ГУНП в Чернівецькій області

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Admin vidpovidalnist lektsiia

Сьогодні 11.11.2021 доктором юридичних наук, доцентом кафедри публічного права Ігорем Ковбасом, асистентом кафедри публічного права юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Павлом Крайнім, за безпосереднього сприяння Начальника управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, підполковника поліції Святослава Кішлара організовано проведення бінарного заняття  на базі Головного управління національної поліції в Чернівецькій області з дисципліни “Адміністративне право України”. Актуальність теми адміністративної відповідальності зумовлює пошук нових підходів до її практичного розгляду за участі уповноважених осіб, які безпосередньо беруть участь в адміністративних провадженнях у справах про адміністративні правопорушення.

Під час заняття працівники ГУНП в Чернівецькій області детально розповіли про поняття адміністративної відповідальності, адміністративного правопорушення, зупинились на загальних підставах притягнення особи до адміністративної відповідальності та переліку уповноважених органів, які розглядають справи про адміністративні правопорушення. Окремо було розглянуто особливості проваджень у справах про адміністративні правопорушення щодо неповнолітніх. Крім цього наголошувалось на ряді процесуальних аспектів, що стосувались притягнення до відповідальності керівника підприємства, установи чи організації, як представника юридичної особи до адміністративної відповідальності. Наголошувалось, що на сьогоднішній день органами нацполіції вживаються заходи з попередження вчинення адміністративних правопорушень та посилення напрямку превентивної роботи. Окремо доповідачі зупинились на окремих складах адміністративних правопорушень, які є новими для вітчизняного законодавства про адміністративну відповідальність та посилюють захист прав і свобод дітей (насильство в сім’ї, булінг тощо).

Після навчальної частини закладу було організовано відвідування Ситуаційного центру ГУНП в Чернівецькій області, в якому відбувається аналіз поточної ситуації з різноманітних оперативних повноважень діяльності нацполіції та яким чином в ГУНП проводиться робота в черговій частині.