Традиційно, юридичним факультетом ведеться пошук і здійснюється плідна співпраця з партнерами та друзями, які дають можливість суттєво модернізувати освітньо-науковий простір. І цими травневими днями, а саме 19 травня був підписаний МЕМОРАНДУМ про співпрацю між юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Радою адвокатів Чернівецької області.
Метою цього Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом Сторін, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.
Висловлюємо свою щиру вдячність голові Ради адвокатів Чернівецької області Єзерській Аллі Олегівні за підтримку та ґрунтовний вклад в бачення нашої подальшої співпраці.
![](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/MEMORANDUM-PRO-SPIVPRATsIu-Vdovichen-Yezerska.jpg)
Глибоко переконані, що така співпраця розширить напрямки навчальної діяльності, збагатить студентів практичним досвідом і принесе додаткові можливості!
![va_vdovichen_dekan V.A. Vdovichen](https://law.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/va_vdovichen_dekan.webp)
Віталій Вдовічен
декан юридичного факультету