MEDIATS

Фінальні акорди проєкту MEDIATS

Final Meeting In Berlin

Минулого тижня відбулися надихаючі зустрічі в рамках проєкту MEDIATS з ноткою ностальгії. Надихаючі, адже MEDIATS – це завжди про креативні ідеї, нові плани та розвиток. А з ностальгією, тому що це були одні із заключних зустрічей команди перед завершенням проєкту.

У візиті до Берліну в межах грантового проєкту програми ЄС Erasmus+ KA2: CBHE «Медіація: Навчання та трансформація суспільства» від проєктної групи ЧНУ ім. Ю. Федьковича взяли участь менеджерка проєктної групи, завідувач кафедри публічного права Руслана ГАВРИЛЮК та учасниця проєктної групи, асистент кафедри публічного права Марина ФЕДОРЧУК.

Базою для проведення заходів були компанія Hultgren Nachhaltigkeitsberatung UG та Берлінський вільний університет. 21 жовтня 2022 року робота проходила у форматі воркшопів, де були представники різних проєктів, що реалізують інноваційні ідеї. Захід розпочався з виступу Олівера Шмідта, який був організатором зустрічі та модератором. Перед командою MEDIATS було покладено завдання обговорення впливу та стабільності проєкту, в тому числі після його завершення. Представники з України (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Університет КРОК, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), Грузії (Державний університет Іллі, Батумський державний університет імені Шота Руставелі) та Азербайджану (Державний університет Гянджа, Університет Хазар) мали можливість поділитися станом та результатами впровадження магістерських програм в кожному закладі вищої освіти, що представлений в проєкті. Також дискутували щодо статусу медіатора в суспільстві та популяризації медіації.

22 жовтня 2022 року продовжили роботу в рамках проєкту MEDIATS. День розпочався із зустрічі менеджменту проєкту, на якій коротко було представлено результати пройденого шляху. Проєктні групи закладів вищої освіти поділилися які завдання вдалось виконати, а які будуть виконані до завершення проєкту. Так, зокрема на базі кафедри публічного права Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича успішно впроваджується впродовж чотирьох років поспіль магістерська програма з медіації, члени проєктної групи пройшли стажування з медіації, які проходили на базі таких закладів, як Нідерландська бізнес академія, м. Бреда, Католицький університет святого Антонія, м. Мурсія і Університет Туріба, м. Рига, за результатами яких пройшли оцінювання та отримали відповідні міжнародні сертифікати. Також було організовано стажування 15 студентів ОПП Медіація у Нідерландській бізнес академії, м. Бреда (7 студентів) та Католицькому університеті святого Антонія, м. Мурсія (8 студентів). Крім цього, проєктною групою впроваджувалися і інші завдання, результати яких представляються у щорічних звітах.

Крім того, в цей день відбулася презентація Міжнародного реєстру медіаторів (IRM Register) та, зокрема, розробленого сайту реєстру. IRM — це міжнародний реєстр, де можуть зареєструватися особи, що отримали ступінь магістра медіації. Це найвищий рівень сертифікації, який дає право IRM. Також у реєстрі містяться всі інші рівні медіаторів (міжнародний радник з медіації, міжнародний амбасадор медіації).

В другій половині дня проходив Entrepreneurship Summit, під час якого кожна проєктна група, що брала участь у воркшопах щодо впливу та стабільності, мала можливість представити результати брейншторму попереднього дня.

Завершилася серія подій спільною вечерею у теплій, дружній атмосфері команди проєкту MEDIATS. До зустрічі також долучилися представники іншого проєкту Erasmus+ EANET, який реалізовувався у 2013-2017 роках. Представники MEDIATS та EANET мали можливість обмінятися досвідом та поділитися спогадами про реалізацію проєктів.

Висловлюємо вдячність всім партнерам проєкту MEDIATS за підтримку України у боротьбі за свободу, яка є цінною! Слава Україні! Героям слава!

Проєктна група MEDIATS від ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Медіація: навчання та трансформація суспільства

Цей проєкт фінансується за підтримки Європейської комісії. Ця публікація відображає лише точку зору авторів, і Європейська комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, яка в ній міститься.

co-funded_small
mediats_logo_small

Читайте також: