Новини

Ethical and Social Dimensions in Public Administration & Law – 8th edition

Conference Promo

Шановні колеги!

Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича запрошує вас узяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ethical and Social Dimensions in Public Administration & Law – 8th edition», організованій спільно із факультетом права та адміністративних наук Сучавського університету «Штефан чел Маре» (м. Сучава, Румунія), Науковою асоціацією права та адміністрації м. Сучава, Дослідницьким центром соціальних та гуманітарних наук «Lumen» (м. Ясси, Румунія).

Наукова конференція планує зібрати відомих вчених з Румунії та міжнародних експертів з України, Мексики, Польщі, Республіки Молдова, Іспанії, Туреччини. Конференція має на меті обговорити ключові питання, пов’язані із сучасною гуманітарною кризою, та виклики, пов’язані з дотриманням прав людини і верховенством права, а також запропонувати розуміння соціально-правових проблем центрального та регіонального управління. Крім того, метою обговорень є аналіз наслідків нових технологій у постпандемічний період і вивчення альтернативних методів викладання, ціннісно-орієнтованого навчання та етичних стандартів у кризовий період.

Конференція відбудеться 15-17 червня 2023 року у змішаному форматі. Усі зареєстровані учасники отримають запрошення та програму заходу на електронну пошту.

Для участі у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ethical and Social Dimensions in Public Administration & Law – 8th edition» необхідно до 29 травня 2023 року заповнити реєстраційну форму за 👉 посиланням.

З повагою, кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.