Викладачам та студентам юридичного факультету!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
dystantsiine navchannia dlia studentiv

Вельмишановна академічна спільното юридичного факультету – науково-педагогічні працівники та студенти!

Деканат юридичного факультету ознайомив Вас через факультетську сторінку сайту Університету з наказами:

т.в.о. Міністра освіти і науки України пана Юрія Полюховича «Про організаційні заходи для запобігання поширенню короновірусу COVID-19» № 406 від 16.03.2020 р. та

ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пана Романа Петришина «Про режим роботи Університету у зв’язку із оголошенням надзвичайної ситуації у Чернівецькій області» №90 від 16.03.2020 р.

У зв’язку із запровадженням на території України карантину та надзвичайної ситуації на території Чернівецької області проведення аудиторних лекцій і практичних занять, групових та індивідуальних консультацій, інших контактних форм роботи зі студентами призупинено до 3 квітня 2020 р. та внесено відповідні зміни до графіка освітнього процесу.

У зв’язку з вищевикладеним кафедри юридичного факультету перейшли на цей період до виконання відповідних освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування університету студентами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання науково-педагогічними працівниками університету іншої роботи (наукової, організаційно-методичної, методичної тощо).

Лекції та практичні заняття для студентів продовжують проводитися згідно розкладу у дистанційній формі з використанням сервісу Google Meet. Для авторизації даного сервісу прошу студентів та викладачів використовувати корпоративні електронні адреси в домені chnu.edu.ua (логіни та початкові паролі надіслані старостам груп ще в лютому 2020 р.).

Прошу викладачів, які мають навчальні заняття у весняному семестрі цього навчального року, а також студентів підтримувати постійний мобільний зв’язок зі старостами академічних груп.

Дотримуйтесь карантину та рекомендацій медиків! Продовжуйте навчання та будьте здорові!

З повагою,

декан юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича

професор Петро Пацурківський