«Державотворець Чернівці» 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
derzhavotvorets chernivtsi 2020

“Тільки сміливим підкорюються моря”. Саме цією фразою хочеться розпочати розповідь про проведення програми “Державотворець 2020”, що відбулася з 13 по 29 листопада 2020 року в Чернівцях.

У першу чергу, хочу щиро подякувати нашій чудовій команді організаторів: Віктору Годному, Богдані Бойчук, Марії Бурдейній, які спільно зі мною, як координатором, змогли організувати програму, що надихнула молодих людей різних спеціальностей: юристів, економістів, архітекторів, медиків, журналістів, політологів, істориків, як Чернівців, так і регіону, творити зміни! Я ще раз перевпевнилася, що успіх будь-якого проекту – це прекрасна команда, люди, які тебе завжди підтримають, та, які разом з тобою “горять” спільною ідеєю.

А ідея була наступною: сформувати у нашому місті спільноту активної та прогресивної молоді, яка прагне самовдосконалюватися, розбудовувати свій край та Україну загалом. Переконана, що нам це вдалося!

Меганасичених 4 тижні, 3 модулі, 4 потужні команди та 4 проекти соціальної дії – це якщо описувати дуже коротко. А також – це ранкові руханки та вечірні рефлексії, виступи понад 30 спікерів з різних сфер: органи державної влади, громадські організації, бізнес, засоби масової інформації, тренінги з емоційного інтелекту, ораторського мистецтва, публічних виступів, проектного менеджменту, де кожен учасник мав можливість розвинути свої навички, здібності та навіть розкрити приховані таланти.

Програма завершилася пітчингом потужних та корисних проектів для розвитку міста перед висококваліфікованим журі, яке дало чудові поради та настанови кожній команді.

Щиро вдячна за допомогу в організації Міністерство молоді та спорту України, Українська Академія Лідерства, USAID Ukraine – USAID, Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Сподіваюся, що “Державотворець Чернівці 2020” змінив уявлення учасників про процеси державотворення та надав потужний поштовх до творення змін!

Впевнена, що це лише початок діяльності спільноти молодих чернівецьких Державотворців, тому що з такою командою можливим є втілення навіть найсміливіших проектів у реальність.

“Державотворець Чернівці ” – to be continued!

#Твоєміністерство #Мінмолодьспорт  #USAID_ВЗАЄМОДІЯ #уал2021 #ual_life #Державотворець_Чернівці

Ольга Кабан
студентка 6 курсу                    
спеціалізація «Юрист-медіатор»