День відкритих дверей на юридичному факультеті

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
den vidkrytykh dverei 2020

Не дивлячись на складну епідемічну ситуацію, спричинену COVID-19, зустрічі з майбутніми абітурієнтами вже є доброю традицією для нашого університету та факультету. Сьогодні, 12.12.2020 в рамках проведення Дня відкритих дверей в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, викладачі юридичного факультету мали змогу поспілкуватись із майбутніми правниками.

В роботі зустрічі взяли участь декан факультету Петро Пацурківський, заступники декана факультету Оксана Меленко та Павло Крайній, завідувачка кафедри приватного права Ніна Гетьманцева, завідувач кафедри Європейського права Сергій Меленко, завідувачка кафедри публічного права Руслана Гаврилюк, завідувач кафедри людських прав Сергій Савчук, завідувачка кафедри кримінального права Галина Жаровська та завідувачка кафедри процесуального права Оксана Щербанюк. Своїми думками щодо особливостей вступної кампанії поділився представник приймальної комісії університету, доцент кафедри людських прав Олександр Максимюк.

Під час зустрічі обговорено ряд питань, які цікавили абітурієнтів: щодо прохідного балу ЗНО, перспектив вибору юридичних професій, можливість навчання на військовій кафедрі тощо. Кожен очільник кафедри цікаво розповів про особливість вивчення дисциплін, що їх забезпечують кафедри. Наголошено на перспективах участі в одержанні правничої освіти на нашому факультеті за двома дипломами та різноманітних практичних заходах, що їх організовує юридичний факультет разом із провідними правовими юридичними інституціями як в Україні так і за її межами.

Заступник декана юридичного факультету
з навчально-виховної роботи                                    
Павло Крайній