Участь в конференції «Black Sea Maritime Cyber Security Conferences BSCySeC-2021, 5th edition»

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Викладачі юридичного факультету (доцент кафедри Європейського права та порівняльного правознавства Іван Торончук та асистент кафедри публічного права Павло Крайній) взяли участь в щорічній міжнародній он-лайн конференції «Black Sea Maritime Cyber Security Conferences BSCySeC-2021, 5th edition», яка проводиться Constanta Maritime University (Румунія).

Зустріч зібрала представників шести європейських країн та вітчизняних фахівців комп’ютерної індустрії, дослідників та авторитетних експертів із питань вивчення, обговорення та подальшого розвитку кібербезпеки внаслідок пандемії COVID-19. На зустрічі обговорювались теми, які стосувались особливостей кіберзлочинності в Європі, особливостей захисту персональних даних та їх вразливості, що виникла під час пандемії COVID-19, протидії кіберзлочинності в такий період. Також розглядались питання новітніх воєн, кіберзлочинів та гуманітарної допомоги цивільним особам. Окремо досліджувалась діяльність систем спеціалізованих правоохоронних органів, які протидіють кіберзлочинності, тероризму.

Участь в такому престижному міжнародному заході дозволила зробити висновок про те, що вразливість цифрової інформації та її захист є чи не найактуальнішим завданням,що його ставлять перед собою всі без вийнятку країни Європи. Пандемія COVID-19 змусила переосмислити раніше вироблені підходи щодо системи захисту інформації та протидії кіберзлочинності. Саме ця теза була в центрі наукових доповідей та презентацій учасників конференції.

к.ю.н., доцент кафедри
Європейського права та порівняльного правознавства
Іван Торончук

асистент кафедри публічного права
Павло Крайній