Атмосферне повітря: проблеми правової охорони

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Air pollution conference promo

12 листопада 2021 року викладачками кафедри публічного права Козмуляк Катериною та Волковою Наталією було організовано та проведено круглий стіл на тему «Атмосферне повітря: проблеми правової охорони».

Запрошеною спікеркою заходу стала координаторка Коаліції громадських організацій «Досить труїти Кривий Ріг», практикуюча адвокатка Шафранова Олена.

Під час круглого столу були обговорені питання впливу стану атмосферного повітря на екологічну безпеку та стан екосистем, визначені основні джерела забруднення атмосферного повітря. Окрему увагу приділено практиці Верховного Суду та досвіду ЄС у відповідній сфері. Із доповідями виступили студентки 201 групи.

Окрему зацікавленість викликала розповідь запрошеної спікерки про проблеми правореалізації та особливості механізму захисту права на безпечне атмосферне повітря.

Учасники круглого отримали незабутні враження та збагатилися новими знаннями у сфері правового регулювання охорони атмосферного повітря в Україні.

«Сьогоднішній захід був мегакрутий та потужний. Головний спікер – Олена Шафранова – справжній борець за екологічні права, майстриня своєї справи, адже розповідала не суху теорію, а практику з власного життя та досвіду! Було корисно почути про проблеми, з якими стикаються громадські екологічні організації, про їх вирішення та важливість боротьби за чисту екологію! Сподіваюсь, надалі буде все більше і більше подібних заходів та співпраць, адже тема насправді важлива, актуальна та потрібно залучати якомога більше людей!»
Юрчишена Анастасія (2 курс)

«Була дуже рада бути частинкою такого заходу! Такого роду зустрічі є дуже цікавими, інформативними та стимулюючими. Дискусія, яка відбулася в межах круглого столу змусила задуматися і подивитися на проблему забрудненого повітря з іншої сторони. Ця проблема дійсно є глобальною і вартує неабиякої уваги.
Дякую організаторам та доповідачам! Сподіваюсь, що такого роду заходи в нашому університеті ще будуть відбуватися!»
Лукіян Дана (2 курс)

«Сьогоднішній круглий стіл – прояв кроків на зустріч інтеграції України до ЄС та в першу чергу кроки до підвищення рівня правосвідомості, самосвідомості, що, у свою чергу, наближає громадянське суспільство України до певних покращань, адже зміни починаються з кожного з нас. Мати можливість доповідати та слухати доповіді інших було цікавим та цінним досвідом. Дякую організаторам, учасникам круглого столу за просвітницьку діяльність серед студентів!»
Шафранова Марія (2 курс)

Катерина Козмуляк, асистент кафедри публічного права, кандидат юридичних наук

Волкова Наталія, асистент кафедри публічного права