Новини

Зустріч з представником Ради адвокатів Чернівецької області

Meeting

7 жовтня 2022 року в рамках дисципліни «Адвокатська практика» Оксана Володимирівна Щербанюк та Лаура Георгіївна Бзова організували студентам 4-го курсу юридичного факультету зустріч з представником Ради адвокатів Чернівецької області Тетяною Борисівною Волошиною.

Під час зустрічі Тетяна Борисівна розкрила практичні аспекти роботи ради адвокатів (здійснює інформаційно-методичне забезпечення адвокатів регіону, сприяє підвищенню їх кваліфікації, приймає присягу адвоката України, сприяє забезпеченню гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних і соціальних прав адвокатів тощо), ознайомила з порядком складання кваліфікаційного іспиту, проходження стажування та ін.

Зустріч пройшла в простій невимушеній атмосфері з жартівливими розповідями. Студенти жваво цікавились практичними аспектами роботи адвоката та з великою зацікавленістю слухали історії із практики. Під час розмови майбутні юристи довідались про те як підготувати себе до роботи у ролі помічника адвоката, а потім безпосередньо самого адвоката, а також з якими труднощами доведеться зустрітися, щоб досягнути поставленої мети. Також обговорили нагальні правові проблеми та необхідність реформування деяких інститутів адвокатури.

Подібні зустрічі в форматі круглого столу дуже ефективні та цікаві для студентів-правників. Навчаючись уже на 4 курсі, такі зустрічі з представниками практичної сфери дуже потрібні для правильного вибору майбутньої спеціалізації, що дає змогу визначити себе в юриспруденції та зробити в подальшому вірний професійний вибір.

Студенти 4-го курсу юридичного факультету Наталія Молдован та Владислав Душинський.