Вітаємо з Днем юриста!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Вельмишановні колеги студенти, аспіранти, науково-педагогічні, усі працівники юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Щиро вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем юриста!

Вперше за всю історію святкування Дня юриста на факультеті не відбудеться таких бажаних, цікавих для усіх нас подій, як посвята першокурсників у студенти, різноманітних розваг, урочистого зібрання та інших заходів. Ми усі розуміємо, що це крайня необхідність, зумовлена потребами протидії поширенню пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Впевнений, що ми спільними зусиллями вийдемо у протидії цій хворобі переможцями і не тільки сповна повернемо наші традиційні спільні надбання, але й примножимо їх.

Нас усіх об’єднало ПРАВО як наш усвідомлений вибір!

Один з найбільших моральних авторитетів світу Імануїл Кант назвав ПРАВО найсвятішим, що є у Бога на Землі.

Ми  знаємо, що ПРАВО – це найбільша цінність і для людей. Саме воно уможливлює людське буття у СВОБОДІ, СПРАВЕДЛИВОСТІ та РІВНОСТІ. Але ці цінності не даються індивідам та їх спільнотам із зовні та назавжди. Кожному із нас їх доводиться виборювати постійно, для себе та Іншого. На нашому факультеті навчають мистецтву та ремеслу цієї боротьби.

Нас зібрало разом та об’єднало ПРАВО.

Тож будьмо віддані йому і гідні його Божественної місії у людському світі.

З повагою,
декан факультету
професор Петро Пацурківський