Новини

Всесвітній день науки: професорські години

Firing People

11 листопада, в рамках проведення професорських годин до Всесвітнього дня науки, у Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася онлайн-зустріч із завідувачкою кафедри приватного права, докторкою юридичних наук, професоркою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Гетьманцевою Ніною Дмитрівною. Тема професорської години: «Правові аспекти звільнення працівника з ініціативи роботодавця: реалії сьогодення».

Акцентовано увагу на важливих питаннях захисту прав та інтересів працівника при звільненні з ініціативи роботодавця; дотримання нормативних умов для правомірного розірвання трудового договору; окреслено правові підстави звернення працівника до суду з позовними вимогами про поновлення на роботі; здійснено аналіз судової практики Верховного Суду у сфері трудових правовідносин.

Студенти отримали чудову нагоду на практичних прикладах закріпити ті знання, які були отримані у межах вивчення правових дисциплін.