Vivat магістри-випускники юридичного факультету 2021!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Для магістрів юридичного факультету сьогодні настала довгоочікувана подія! Завершився їх цікавий студентський шлях довжиною в 5,5 років. Багато це чи мало? Однозначної відповіді неможливо дати. Адже якщо слідувати уявленням людства про час, то за теорією відносності Ейнштейна час – відносне явище! Для них омріяний фах юриста став реальністю. Не дивлячись на неможливість проведення урочистого вручення дипломів в Мармуровій залі університету, святкової фотосесії, ювілейний 25-ий випуск відбувся в режимі он-лайн зв’язку. Приємно що присутні на ньому адміністрація університету та факультету, а також винуватці події через кілька хвилин після її початку створили приємну атмосферу спілкування. Здавалось, що вся подія відбувається в реальному часі без жодних телекомунікаційних, пандемійних та локдауних обмежень!

До вітань магістрів доєднались проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара Марусик, декан юридичного факультету Петро Пацурківський, новообраний декан юридичного факультету Віталій Вдовічен, заступники декана юридичного факультету Іван Торончук, Оксана Меленко та Павло Крайній, завідувачка кафедри публічного права Руслана Гаврилюк, завідувач кафедри людських прав Сергій Савчук, завідувачка кафедри приватного права Ніна Гетьманцева, завідувач кафедри Європейського та порівняльного правознавства Сергій Меленко, завідувачка кафедри процесуального права Оксана Щербанюк, завідувачка кафедри кримінального права Галина Жаровська. 

Вітаємо наших випускників-магістрів! Бажаємо Вам тільки виграшних справ, солідних гонорарів та максимальної професійної реалізації! Приймайте життєві виклики з посмішкою та гідно давайте на них відповіді! Ростіть над собою! Сприймайте чергову поразку як новий виклик та змогу перевірити свій характер, свої амбіції, свій професіоналізм. Допомагайте тим, хто цього потребує. В добрий час! Хай щастить!

Заступник декана юридичного факультету
з навчально-виховної роботи                                    
Павло Крайній