Новини

Вітання з нагоди Міжнародного дня студента

Happy Students Day 2023

Шановне студентство! Щиро вітаємо вас зі святом Дня студента!

Юридичний факультет пишається всіма студентами, які здобувають правничу освіту, та випускниками, які вже на практиці реалізують набуті за час навчання знання та вміння. Безумовно, студентські роки можна вважати найкращим періодом життя, адже ви маєте змогу оволодіти всіма необхідними сучасному правнику вміннями, максимально повно розкрити свої наукові, громадські, спортивні таланти, розкритися як особистість. Збройна агресія рф проти України дає всім нам нові виклики, зумовлює повну концентрацію всіх зусиль задля наближення Перемоги. Впевнені, шановні студенти, що ви зможете успішно подолати всі негаразди та труднощі, і станете новим поколінням успішних професіоналів, які розбудовуватимуть вільну та незалежну, демократичну та правову Українську державу.

Особлива гордість – це наші студенти, які боронять державу від рашистської навали, зичимо вам наснаги та якомога швидшого повернення до студентських лав. Наш біль та смуток – випускники та викладачі факультету, які поклали на вівтар незалежності своє життя. Вічна слава вам, Герої! Дякуємо всім Захисникам та Захисницям України за можливість працювати та навчатися, здобувати навчальні вершини!

Бажаємо вам наснаги та наполегливості, креативності, рішучості на життєвому шляху! Нехай студентські роки принесуть вам не лише нові знання, а й нові зустрічі, ідеї, надихнуть на майбутні правничі звершення!

З повагою,

адміністрація юридичного факультету