Новини

Вітаємо у факультетській родині!

Welcome new students

15 вересня 2022 року відбулась зустріч адміністрації юридичного факультету, представників органів студентського самоврядування із новою плеядою студентів першого курсу та третього курсу (скороченої форми навчання) ОР «Бакалавр права». Цього року студентами денної форми навчання факультету стало понад 200 студентів, які прагнуть стати фахівцями правничої сфери.

З вітальним словом до студентів звернувся декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Вдовічен В.А, який відзначив основні напрями та форми навчання, побажав учасникам освітнього процесу сповна реалізувати свій потенціал та стати справжніми професіоналами своєї справи. До студентів звернулися також заступники декана, які розповіли про особливості організації на факультеті навчально-методичної, організаційної, виховної та наукової роботи. Також студенти мали змогу ознайомитися із напрямами роботи студентського парламенту факультету.

Зичимо новоспеченим студентам плідного та успішного навчання, яскравих та незабутніх років у нашому навчальному закладі. Бажаємо стати справжніми захисниками ідей добра, справедливості. У добру путь!