Вітаємо переможця!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
OLEKSANDR SAVKA peremozhets konkursu

Щоразу впевнюєшся, що досягнення студентів нашого факультету прямо пропорційно співвідносяться не лише з їх академічною успішністю але й різносторонніми вподобаннями та захопленнями. Музика, поезія, хореографія…І це не повний перелік всього того, в чому вони себе знаходять, що полюбляють, в чому є найкращими….

Навчається на нашому факультеті студент, який окрім відмінного навчання встигає проявляти свої таланти і в конкурсах…Творчих конкурсах!

Щиро вітаємо ОЛЕКСАНДРА САВКУ ‒ студента І курсу юридичного факультету з блискучою перемогою в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На всеукраїнському фінальному етапі Олександр здобув найвищу нагороду ‒ диплом І ступеня і достойно представив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Цю інформацію розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України.
(наказ № 622 від 13 травня 2020 р.)

AMAT VICTORIA CURAM! Так, перемога любить старанність, бо саме наполеглива праця дає змогу сповна реалізувати задумане й досягнути успіху! Олександре, пишаємося Твоєю перемогою! Бажаємо нових досягнень і здобутків! Не зупиняйся на досягнутому.

Заступник декана юридичного факультету

Крайній П.